Zgodnie z prawem należy ci się zwrot ryczałtów za
noclegi poza granicami Polski za ostatnie 3 lata pracy.
Wystarczy się upomnieć!

Możesz odzyskać nawet 150 tysięcy złotych

SZYBKI KONTAKT
Kontakt
ODZYSKAJ PIENIĄDZE

Chcesz odzyskać swoje pieniądze, które Ci się prawnie należą? A możesz odzyskać nawet 150 tysięcy złotych. Dobrze się zastanów. Za 50 tysięcy zrobisz remont mieszkania, za 100 tysięcy zrobisz remont mieszkania i kupisz nowy samochód. Za 150 tysięcy… jeśli nie wiesz, to lepiej zacznij już się zastanawiać, co zrobisz z taką kasą.

Jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc odzyskać, co Twoje. Pieniądze, które powinny być odkładane na Twoim koncie, na razie odkładał i może nadal odkłada w swoich kieszeniach pracodawca. Przyszedł jednak czas, żeby je wreszcie opróżnił.

Jesteśmy firmą, która współpracuje z najlepszymi w kraju kancelariami specjalizującymi się w prawie przewozowym, spedycyjnym i odszkodowawczym. Działamy na terenie całego kraju. Oferujemy Ci najlepszych w Polsce prawników, którzy zjedli zęby na sprawach z firmami transportowymi. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że dopóki nie wygramy, nic Cię to nie kosztuje. Zaś jeśli wygramy dla Ciebie sprawę, wynagrodzisz nas na zasadzie prowizji od zasądzonego zwrotu ryczałtów. W innym wypadku nie weźmiemy ani grosza! Czy w takim wypadku musisz opłacać prawników? Ależ skąd – jeśli przegrają, nie dostaną nic. Jeśli wygrają, my dzielimy się z nimi prowizją od zasądzonego zwrotu ryczałtów. Twój koszt to jedynie prowizja od wygranej. Tylko tyle.

Pamiętaj, że w grupie raźniej. W grupie też siła. Powiedz o nas kolegom kierowcom, którym też należy się zwrot ryczałtów. Wcale nie musisz działać w pojedynkę.

Tutaj znajdziesz przykłady osób, które już upomniały się o swoje i wygrały pokaźne kwoty: KLIKNIJ

Zadzwoń lub napisz, służymy doradztwem, wiedzą i doświadczeniem.